dc-summit.info

история - политика - экономика

Понедельник, 28 Сентября 2020

Последнее обновление в09:39:25

Вы здесь: Темы Внутренняя политика Обережно! Вона працює!

Обережно! Вона працює!

Обережно! Вона працює!

Як впізнати замполіта у лазні? На таке запитання у радянські часи відповідали – по синцях на грудях. Бо, перебуваючи в одязі, він постійно бив себе у них, стверджуючи, що працює. Мультимільйонерша ще з часів Єдиних Енергетичних Систем, гідна вихованка міжнародного фінансового злодія П.Лазаренка – пані Тимошенко звичайні лазні не відвідує. Позаяк, доводиться нещасній спростовувати свою професійну некомпетентність галасливими плакатами, якими увішаний весь Київ, з безапеляційним твердженням: “Вона працює”. А всі інші всіляко заважають.

Юлія Володимирівна і дійсно справжній трудоголік. Але працювати на її посаді можна або на користь державі, або, як її “хрещенний батько” у бізнесі і політиці Павло Іванович Лазоренко, для збагачення власного та свого клану. На жаль, у тих двох нещасливих для України випадках, коли каламутна помаранчева хвиля виносила її на вищий щабель виконавчої влади, діяла і діє Юлія Тимошенко за другим сценарієм.

Згадаймо її маніпуляції з доларом під час першого пришестя, свідомий розвал фондоутворюючих галузей економіки під час другого, рейдерське захоплення банківської системи, купівлю за державний рахунок недобудованого житла у БЮТівських олігархів-інвесторів з подальшим розподілом його переважно серед представників силових структур, змушування малого та середнього бізнесу, підприємств всіх форм власності платити податки на три місяці вперед, безконтрольне використання багатомільярдних позик МВФ знову ж таки виключно в інтересах свого клану, і стане зрозумілим: ми маємо справу з розумним, цинічним, працьовитим хижаком, для якого не існує жодних “табу”, коли справа йде про захоплення одноосібної влади. Її “праця” призвела до того, що Україна опинилась на останньому місці серед країн-учасниць СНД по темпах економічного розвитку, а кризові явища в ній найдошкульніше вдарили по життєвому рівню громадян. То може час уже дати і їй, і країні перепочити?

Кажуть, що під час ІІ Світової війни, коли в небо підіймався уславлений радянський ас-винищувач О. Покришкін, німецьке командування попереджало своїх пілотів: “Ахтунг! У повітрі Покришкін!” За аналогією, побачивши плакат зі слоганом “Вона працює” хочеться застерегти громадян: якщо Тимошенко “працює” – ваш бізнес і кішені у надзвичайній небезпеці.

Кияни це вже, здається, зрозуміли, бо попередній “шедевр” БЮТівських іміджмейкерів – плакат “Києву потрібен розумний мер!”, на якому були зображені прем’єрка та її вірний клеврет О. Турчинов, викликав у них зворотню реакцію. По-перше, виникли сумніви у тому, що дійсно розумна людина стане повідомляти про свій інтелект з вуличних плакатів. По-друге, дивно було дивитися на неголеного мордатого дядька, якого “за ручку” вела до мерського крісла мамка-Юля. Передбачаючи, що “солодка парочка” просто “порве” місто, кияни не віддали “розумному” Сашкові свої голоси. Краще вже не зовсім адекватний “Льоня-космос”, ніж такі мудреці, вирішили вони і були абсолютно праві: з двох зол обирають менше.

Взагалі, помаранчева влада за неповні п’ять років спромоглася не тільки вщент розорити колись успішну країну, а й довести до абсурду вуличну політичну рекламу. Чого варті бігборди з текстами святого писання і підписами: президент України В. Ющенко! Побачивши подібне залишається перехреститися й побажати Віктору Андрійовичу душевного одуження. А також порадити йому після завершення каденції відбути тривале каяття в якомусь монастирі.

Ще один помаранчевий вундеркінд А. Яценюк, який у кулуарах Верховної Ради у бутність його спікером дістав призвісько “кролік Сєня”, чомусь вирішив зрадити образові симпатичної тваринки й представ перед виборцями на бігбордах як суворий рятівник вітчизни у камуфляжі. Його трупного кольору “Арсеній” перелякав багатьох міцних чоловіків, не кажучи вже про жінок і дітей. Чи він сам, чи конкуренти з БЮТу тут же вивісили ще потворніші плакати з підписом “Онаній” (підкажемо, що у слов’ян є ще кілька екзотичних імен, які можна буде використати надалі: Акакій, Агафон, Амвросій тощо). То ж, гадаємо, на нас ще чекає досить зайнятна комедія.

  Решта реальних пошукачів президентської булави у вуличній політичній рекламі ще не засвітилися. Хотілося б вірити, що у В. Януковича вистачить розуму вигнати з команди іміджмейкера, який на минулих виборах під світлиною Віктора Федоровича після слів “Тому що” перелічував всі людські чесноти, завдяки яким і слід було голосувати за лідера Партії Регіонів. Подібна відсутність смаку тільки зашкодить потенційному лідерові президентських перегонів. 

Сподіваємось, що П. Симоненко не стане наполягати, щоб замість розбитої націоналістичними хуліганами голови пам’ятника Леніну на бульварі Шевченка, скульптори зваяли його обличчя. А В. Литвин, переконавшися, що він потрібен лише 3% виборців, припинить тиражувати завідому неправду про свою необхідність всій країні.

Та це все буде згодом. А поки що “Вона працює” – стережіть кишені і гаманці!