dc-summit.info

история - политика - экономика

Понедельник, 28 Сентября 2020

Последнее обновление в09:39:25

Вы здесь: Темы Внутренняя политика Династичні традиції не зникають, а радше міцнішають

Династичні традиції не зникають, а радше міцнішають

f640a17-clipboard0102

Попередній «злочинній владі» небезпідставно дорікали за практику призначення на різні вагомі посади за родинним принципом. Згадаймо хоча б про поріддя Януковичів, Азарових, Литвинів. Хоча справедливості заради  не слід було би обмежуватися претензіями до якоїсь однієї політичної сили.

Аби не занурюватися у сиву давнину, згадаймо випадки родинності на прикладах українського парламенту останніх скликань. 

Отже, VI  скликання: Буряки Олександр та Сергій Васильовичі («Батьківщина»), Васильєви Геннадій та Олександр Васильовичі (Партія регалнів), Калетніки Григорій Михайлович (КПУ) та Ігор Григорович (Партія регіонів), Клюєви Андрій Петрович та Сергій Петрович (Партія регіонів), Коржі Віктор та Павло Петровичі (Партія регіонів), Кравчуки Петро Костянтинович та Василь Петрович (БЮТ), Льовочкіни Сергій та Юлія (Партія регіонів), Януковичі Віктор Федорович та Віктор Вікторович (Партія регіонів).

Не є винятком щодо схожих прикладів й новітня Верховна Рада VIII cкликання: Балоги Віктор, Іван та Павло Балоги, Барни Степан та Олег Степановичі, Добкіни Михайло та Дмитро Марковичі, Дубневичі Богдан та Ярослав Васильовичі, знов-таки Льовочкіни Сергій та Юлія, а також, певно, за прикладом попереднього глави держави поява в депутатському корпусі молодесенького Олексія Порошенка. 

Втім, самими парламентськими стінами справа не обмежується. Нещодавно син голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки й оборони Сергія Пашинського 24-річний Антон призначений новим топ-менеджером «Спецтехноекспорту», який у структурі «Укроборонпрому» є торговим агентом, і продає українську техніку на експорт, а також закуповує відповідне обладнання за кордоном. Отже, юний топ-менеджер очолив департамент державного зовнішньоторівельного підприємства, яке, зокрема, укладає військові контракти з Північним Суданом на десятки мільйонів доларів. При цьому, за повідомленнями ЗМІ, відповідної профільної освіти, що хоча б частково компенсувала брак досвіду, новий топ-менеджер не має. Натомість має більш ніж впливового батька. 

Отже, династичні традиції не зникають.