dc-summit.info

история - политика - экономика

Пятница, 23 Октября 2020

Последнее обновление в09:39:25

Вы здесь: Темы Внутренняя политика Шедевральні винаходи сучасної соціальної політики

Шедевральні винаходи сучасної соціальної політики

middle f01215d9850566bc619fa435d6041864

Ще якихось півтора-два роки тому тодішній народний депутат віл партії УДАР Павло Розенко ностальгічно згадував часи, коли він обіймав посаду заступника міністра соціальної політики, змальовував ідилічні картинки суцільного тогочасного соціального Едему і, звісно, картав уряд регіоналів за недолугі заходи у відповідній сфері народного буття.
 
Нині пан Розенко підвищив свій державницький статус до рангу міністра в уряді Яценюка і, отже, має необмежені можливості, аби втілити в життя усі свої масштабні плани створення суспільства соціальної справедливості.
 
Природно, теперішні українські реалії не дуже цьому сприяють, але міністр вважає за необхідне не втрачати оптимізму і дає поради пересічним громадянам, аби вони витискали з ситуації, що склалася, максимум. 
 
Дамо пряму мову Пала Розенка: «Переселенці з Донбасу, що не можуть знайти роботу за фахом (наприклад, шахтарі або  металурги), матимуть змогу пройти професійну перекваліфікацію. Кожний регіон має свою специфіку робочої сили. Перш за все пропонуються вакансії…»
 
Просто-таки акварельна картинка. У переселенця голова обертом йде від вакансійного водограю, і тут головне зробити вірний вибір. Щоправда, міністр, певно, забув, що саме він змальовував діаметрально протилежну ситуацію, коли говорив буквально наступне: «На одну вакансію сьогодні припадає 30-35 претендентів…»
 
Винахідливий урядовець пропонує й інший варіант: «Інше рішення приймає вже сама людина: в кого вона хоче перекваліфікуватися – в юриста, економіста чи перукаря». Обшир можливостей і справді неосяжний. Так і бачиш розпач недавнього шахтаря або металурга, який потрапив у становище міфологічного «буриданового віслюка» (той, нагадаємо, був не в змозі зробити вибір між двома спокусливими оберемками сіна). Міністр з соцполітики переконаний, що подібний багатющий вибір – це цілковита гарантія того, що переселенці з Донбасу миттєво стануть найщасливішими людьми у світі. Варто лише зробити вибір. Певно, такий самий, який зробили українські виборці віддавши перевагу однопартійцям пана Розетка….