dc-summit.info

история - политика - экономика

Четверг, 24 Сентября 2020

Последнее обновление в09:39:25

Вы здесь: Темы Внутренняя политика Слухаючи послання-2009: угорське антикризове «диво»

Слухаючи послання-2009: угорське антикризове «диво»

Слухаючи послання-2009: угорське антикризове диво

Щорічне Послання Президента до Верховної Ради з огляду на свої суто "жанрові" особливості претендує на статус головної події не лише політичного тижня, а й місяця. Цей документ покликаний представити аналіз ситуації і пропозиції щодо її поліпшення на рівні, доступному лише главі держави, який має все знати краще, ніж будь-хто інший. Від нього очікують глибоких узагальнень та кардинальних рішень. На жаль, цьогорічне Послання очікувань відверто не виправдало.

З найвищої державної трибуни В.Ющенко зачитав "спіч", який рясніє фактичними неточностями, переліками уявних здобутків, порожніми за змістом і безграмотними за формою фразами на кшталт: "І це - щойно, переконаний, початок" або "...ми продовжили... процес об’єднання Європи" (!!!).

У своєму цьогорічному Посланні до Верховної Ради президент, як і годиться, взявся висвітлювати зовнішньополітичну проблематику.

Серед іншого, було здійснено спробу проаналізувати світовий досвід анткризової діяльності державної влади.

"...ми, - заявив В.Ющенко, - особливі, але не унікальні в цій кризі. Світ дає достатньо як успішних зразків, так і прикладів невдалої політики у цьому питанні" (в якому саме "питанні": чи протистоянні кризи, чи української "неунікальності", - зі слів президента не зрозуміє ніхто, включаючи, мабуть, його самого, але менше з тим).

Прикладом "невдалої політики" з усіма наслідками, які з цього випливають, є, на думку В.Ющенка, Ісландія, яка - цитую: "втратила свою економіку, валюту, банківську систему".

"Успішний зразок", який пропонує Послання - Данія та Угорщина, які, як вважає український президент, "в умовах кризи наростили власне виробництво та скоротили безробіття. І все це - за невеликої інфляції".

Не знаю, звідки у В.Ющенка відомості про угорське антикризове "диво", проте реальна ситуація, в якій перебуває нині Угорщина, зовсім інша, ніж її уявляє глава нашої держави. Більше того: вона - прямо протилежна. Угорщина - одна з тих країн Євросоюзу, на економіці яких фінансова криза та економічна рецесія позначилися чи не найбільшою мірою. Й про це відомо всім, хто вміє читати хоча б однією мовою. Крім, як виявляється, В.Ющенка.

Протягом останніх 5-ти місяців в Угорщині втратили роботу біля 30 000 осіб. Ось вам і "скорочення безробіття", про яке не соромиться говорити, звертаючись до нації, президент!

Збанкрутіли й припинили існування 1 700 фірм різної форми власності. Ось таке "нарощення власного виробництва в умовах кризи"!

Угорського антикризового "дива", про яке згадує у своєму Посланні В.Ющенко, не існує. Воно - витвір хворобливої уяви, який має допомогти політичним шахраям ввести в оману "великий Український народ". 

Якщо хтось думає, що наведений приклад невігластва авторів і декламатора Послання єдиний, він, на превеликий жаль, помиляється...