dc-summit.info

история - политика - экономика

Понедельник, 25 Марта 2019

Последнее обновление в09:39:25

Вы здесь: Разделы Заметки Обіцянки-цяцянки, або кому пощастило більше?

Обіцянки-цяцянки, або кому пощастило більше?

Провідні українські політики й державні керівники докладають усіх зусиль для подолання кризи й поліпшення життя "простих" українців.

Той, хто уявляє собі справжнє, а не віртуально-телевізійне, життя України, прочитавши першу фразу, вже налаштувався на сприйняття чогось кумедно-пародійного, в стилі "95-го кварталу". Й цілком правильно зробив.

Контакти керівників нашої держави із зовнішнім, "неукраїнським", світом принесли в останні дні одразу кілька сенсаційно приємних новин.

Щоправда, зміст цих новин, як завжди, полягає в серії чергових обіцянок, а обіцянки, як відомо, цяцянки, й радіти з них немає сенсу.

Ю.Тимошенко одержала обіцянку щодо кредиту від МВФ.

В.Ющенко - запевнення у "стратегічному" партнерстві зі США, а на додаток ще й "вітання" від самої Х.Клінтон, які переказав йому високий чиновник Держдепу, спеціально задля цього прибувши з візитом до Києва. 

Кому пощастило більше? Хто може радіти більше - вона чи він?

Саме над цим питанням мали б зосередитися провідні експерти наших "великих" владних хат.

Бо залежно від того, якою буде відповідь, Україна може отримати або "широку коаліцію" у Верховній Раді, або черговий президентський указ про розпуск тієї ж таки Ради, або ще якусь халепу, про яку навіть не хочеться згадувати проти ночі.

А ви кажете: обіцянки-цяцянки! Це колись так було. Нині ж обіцянки це - велика українська політика.

...А дурневі все одно - радість. Як було колись, так і є.