dc-summit.info

история - политика - экономика

Среда, 20 Февраля 2019

Последнее обновление в09:39:25

Вы здесь: Разделы Заметки Бджолиний патріотизм

Бджолиний патріотизм

Прем’єр-міністр Ю.Тимошенко відвідала з офіційним візитом Японію. Візит заслужено став головною подією українського зовнішньополітичного тижня. Його висвітленню приділили підвищену увагу всі наші провідні ЗМІ.

В одному з журналістських матеріалів повідомлялося, що Ю.Тимошенко виявилася першим главою уряду України, який завітав до Японії. Згадано було й про те, що в цій країні уже побував В.Ющенко 2005 р.

Про одне враження від перебування "помаранчового" президента в гостинній "країні сонця, що сходить", якщо вірити авторам, у розумних, прагматичних і чемних японців залишилися небанальні спогади.

В.Ющенко виявив бажання поза програмою відвідати пасіку. Гостинні господарі повезли його у спеціальну лабораторію бджільництва Університету Тамагава. Український гість затримався там значно довше, ніж очікувалося, запізнившись на ще одну заплановану для нього зустріч.

Коли ж учасники наступного протокольного заходу все-таки його дочекалися, він здивував їх несподіваними узагальненнями, заснованими на порівнянні японських й українських бджіл: "Я зрозумів. Японські бджоли ліниві (!); вони не поспішають одразу робити мед, чим дуже відрізняються від бджіл українських, які є дуже роботящі (!!!)".

No comments!

Глибина осягнення президентом дійсності вражає. Ступінь "патріотизму" приголомшує. Можна лише уявити, що б спало на думку В.Ющенку, якби йому показали ще й японську свиноферму?

Якщо переказ "японської сентенції" президента вірний, японцям можна лише поспівчувати. Не так через їхніх "лінивих" бджіл, як через, м’яко кажучи, дивнуватих гостей, які "є дуже роботящі", але чомусь нездатні зробити нічого путнього навіть тоді, коли для цього є всі передумови.

Натомість українцям варто ще сильніше молитися за те, щоб січень 2010 року наступив вчасно, й ніщо не змогло зупинити його прихід. І, борони Боже, від того, щоб президент (допоки він - президент) ще щось десь "зрозумів"! І так сорому не бракує!