dc-summit.info

история - политика - экономика

Среда, 24 Июля 2019

Последнее обновление в09:39:25

Вы здесь: Разделы Заметки «Покращення життя вже сьогодні» відбулося!

«Покращення життя вже сьогодні» відбулося!

Нарешті, усілякі противники й критики нової української влади (тобто, сформованої після президентських виборів 2010 р.) раз і назавжди посоромлені! А то, бачте, до чого дійшло! То їм новий Податковий кодекс не подобається, то реформа пенсійної системи веде до зубожіння, то ціни неймовірно стрибають, а то інфляція душить. Одним словом, суцільне критиканство президента, прем’єра та гаряче шанованої українцями Партії регіонів!

Але ось, одночасно, одразу два повідомлення, що каменя на камені не залишають від аргументів невіруючих у «покращення життя вже сьогодні».

Ось перше з них. Старший син президента Олександр Янукович увійшов до сотні найбагатших людей України за версією журналу "Кореспондент". На сьогодні статок сина Януковича оцінюється у 130 мільйонів доларів. Відповідно до оприлюдненої інформації, старшому синові Януковича належить корпорація "Мако", яка веде будівельний бізнес на сході та півдні країни. Йдеться про 17-поверховий бізнес-центр "Столичний" в центрі Донецька і готельний комплекс у Балаклавській бухті. Також, на початку травня Олександр Янукович офіційно оформив на себе 100% акцій Всеукраїнського банку Розвитку (ВБР). З початку року цей банк двічі збільшував статутний капітал, у результаті чого лише за чотири місяці він зріс зі 100 млн. грн. до 310 млн. грн.

А ось і друге, не менш радісне повідомлення.  Бізнес-імперія Фірташа за рік виросла на 540%! Це найбільші темпи росту бізнесу за минулий рік.  Про це також свідчить рейтинг найбагатших українців за версією журналу Кореспондент. Згідно з ним, перше місце у списку найбагатших українців, як і раніше, посідає Рінат Ахметов. Його активи за рік подорожчали з $17,8 мільярдів до $25,6 мільярдів.

У цілому Партія регіонів за капіталізацією має тотальну перевагу перед усіма громадсько-політичними об'єднаннями України. 25 осіб, тобто кожен четвертий із золотої сотні, - члени правлячої партії. При цьому минулого року їх було 17. Вартість активів членів Партії регіонів у Золотій сотні - $32 млрд., що в десять разів більше за сумарні статки членів БЮТ у сотні найбагатших українців ($3,2 млрд.). Ніколи ще жодна політична сила в Україні не була настільки багатшою за інших.

До речі, сумарні активи 100 найбагатших українців становлять $83 млрд., що дорівнює 61% ВВП країни.

Так що ж заважає всім іншим 46 млн. українців зробити теж саме? Співвітчизники, рівняйтеся на передовиків капіталістичного виробництва!