dc-summit.info

история - политика - экономика

Суббота, 11 Июля 2020

Последнее обновление в09:39:25

Вы здесь: Разделы Интервью Інтерв’ю з народним депутатом України Юрієм Луценком (фракція Блоку Петра Порошенка)

Інтерв’ю з народним депутатом України Юрієм Луценком (фракція Блоку Петра Порошенка)

Інтервю з народним депутатом України Юрієм Луценком (фракція Блоку Петра Порошенка)

- Якими будуть перші кроки вашої фракції?

- Ми хочемо, щоб усе було за Конституцією. Програма діяльності більшості, коаліція, яка ухвалює цю програму, голова Верховної Ради і прем’єр, обрані більшістю, і міністри, обрані для реалізації цієї програми. І з усіх слід далі питати за максимумом. Ми хочемо врешті-решт поставити все з ніг на голову…

- …Це звучить дещо парадоксально… Що маєте на увазі конкретно

- Хотів би підкреслити, що політика політикою, а здійснення реформ має бути саме здійсненням реформ. Останні кілька місяців засвідчили, що навіть найкращі сили з найкращими намірами, але які не навантажені певною програмою, не можуть досягти потрібного результату. Тому ми хочемо дати майбутнім міністрам чіткі зобов’язання, тобто найняти їх на відповідальну роботу.

- Маєте вичерпний список з конкретними прізвищами?

- Наша фракція вносить пропозиції майже на всі міністерські посади, Але хочу підкреслити одну обставину: майже ніхто з тих кандидатів не має партійного стосунку до Блоку Петра Порошенка. Ба більше: це мають бути громадяни не лише України. Ми вносимо технократичний уряд, очолюваний політичним прем’єром. Сподіваємося на підтримку більшості в цьому питанні.

- А в інших?

- Ця більшість не ситуативна, поєднана спільними ідеями щодо подальшого розвитку держави. Тому сподіваємося й на подальшу плідну співпрацю.