dc-summit.info

история - политика - экономика

Пятница, 23 Октября 2020

Последнее обновление в09:39:25

Вы здесь: Разделы Интервью Інтерв’ю з народним депутатом України Сергієм Куніциним (фракція партії УДАР)

Інтерв’ю з народним депутатом України Сергієм Куніциним (фракція партії УДАР)

Інтервю з народним депутатом України Сергієм Куніциним (фракція партії УДАР)

- Що Ви можете сказати про нинішній стан стосунків судової та виконавчої влади в Україні?

- Безумовно, уся судова система потребує реформування. Згадайте, у радянські часи існував один суд, який вирішував всі питання. Нині маємо багато судів – настільки багато, що можна заплутатися. Адміністративний, господарський, суди загальної юрисдикції… Гадаю, що безумовно з урахуванням того, що відбувалося в країні за останні роки і як працювали всі наші численні суди, ця система (втім, як і прокуратура, самоврядування, адміністрації, потребує суттєвого реформування.

- Наскільки, на Вашу думку, уряд має брати участь у формуванні нашого законодавства, зокрема, разом, скажімо, з Верховним судом?

- Не можу пригадати випадків, коли Верховний суд розглядав якісь питання разом з Кабінетом міністрів. Слід враховувати, що ці установи не підпорядковані одне одному, вони працюють, так би мовити, в різних площинах…Їхня співпраця можлива хіба що в жанрі якихось нарад або чогось подібного. І коли подібна співпраця піде на користь вирішенню державних справ, то чому б і ні? Тут не має бути проблем. І якщо такої співпраці досі не було, то це не означає, що вона неможлива або небажана. Наша державність має вдосконалюватися, і в цьому пошуки нових форм урядування можна лише вітати.