dc-summit.info

история - политика - экономика

Среда, 08 Апреля 2020

Последнее обновление в09:39:25

Вы здесь: Разделы Интервью Інтерв’ю з заступником Голови Верховної Ради України Русланом Кошулинським (фракція ВО «Свобода»)

Інтерв’ю з заступником Голови Верховної Ради України Русланом Кошулинським (фракція ВО «Свобода»)

Інтервю з заступником Голови Верховної Ради України Русланом Кошулинським (фракція ВО Свобода)

- Ваші коментарі до виборчої системи?

- Гадаю, все буде зроблено для того, аби не змінювати наявну виборчу систему. Для того, щоб йти в округи і масово скуповувати голоси.

- Якою є Ваша думка щодо введення військового стану?

- На превеликий жаль, військовий стан де-факто вже є в Україні. І встановили його точно не українці. З боку росіян – це вже не просто гібридна війна. Це – етнічна війна. Реальна етнічна війна. Коли московіти реально вбивають українців. Про це слід говорити щиро і чесно. Схема запровадження військового стану така:  рішення РНБОУ, указ президента і ратифікація цього указу Верховною Радою впродовж 48 годин. Можна закривати очі на те, що відбувається, що, мовляв, ще не на часі, що можна дещо змінити на зовнішньополітичному, дипломатичному тлі, але факт залишається фактом: збройні сили Російської Федерації  втручаються, воюють, вбивають наших людей. Або ми, тобто центральна влада бере на себе відповідальність, встановлює ці речі, діє у відповідності до закону про військовий стан, на території, де здійснюється анти-терористична операція, запроваджується військова комендатура, забороняється існування певних організацій (зокрема, партія регіонів), які призвели до такого стану. Так само маємо діяти стосовно місцевих органів, депутатів місцевої влади, які сприяли проявам сепаратизму. Якщо ми цього не зробимо, вони продовжуватимуть свою ганебну справу, залишатимуться місцевою владою.

Так само у  президента є змога вилучати з власності підприємства у великих, олігархічних власників на території Донецької та Луганської областей, які мають вплив на державні справи, на військові справи, вилучати кошти у людей, які мають величезні статки, і спрямовувати ці кошти на військові справи, для лікування поранених, на доставку боєприпасів тощо. Отже, встановлюється військова комендатура, запроваджується комендантський час.

Військовий стан дає змогу вивозити мирних людей з зон активних бойових дій. Отже, переваги військового стану дуже великі і він дає змогу для більшої координації всіх дій. До речі, часто військовими діями керують співробітники Служби безпеки України, міністерства внутрішніх справ тощо. А військовий стан дає змогу скоординувати всі ці дії.