dc-summit.info

история - политика - экономика

Суббота, 26 Сентября 2020

Последнее обновление в09:39:25

Вы здесь: Разделы Интервью Інтерв’ю з народним депутатом України Олегом Ляшком (позафракційний)

Інтерв’ю з народним депутатом України Олегом Ляшком (позафракційний)

Інтервю з народним депутатом України Олегом Ляшком (позафракційний)

- Як Ви розцінюєте рішення про розпад парламентської коаліції і чи можливий варіант створення нової коаліції за участі «Батьківщини», яка має найбільшу фракцію у Верховній Раді ?

- Це є логічним розвитком ситуації. Що ж до нової коаліції, то «Батьківщина» навряд чи піде на це, оскільки такий крок означав би кінець її політичного майбутнього. Загалом нової коаліції не буде і парламент піде на перевибори. Тобто він має йти на перевибори, бо більшість громадян України вимагає перевиборів.

- Але заява керівника фракції  УДАР все ж пролунала дещо несподівано…

- Чесно кажучи, я й сам був здивований, коли цей.. як його…

- …Ковальчук…

- Так-так. Не дуже відомий, я навіть забув його прізвище… Так от, вискочив Ковальчук, як Пилип з конопель, і оголосив про розвал коаліції. Вважаю, це можна було би зробити трохи пізніше, бо у порядку денному стояли дуже важливі законопроекти, в тому числі й мої, а ота заява зірвала голосування по них.

- Схоже, це не було випадковістю?

- На мою думку, аж ніяк. Хоча сам факт, що парламент мусить йти на перевибори, є очевидним для всіх. На мою думку, вони мали би відбутися одразу після президентських виборів.

- Якою далі має бути робота Верховної Ради?

- Як на мене, нині парламент має припинити сесійну роботу, чим зекономить гроші, які вкрай потрібні, скажімо, для фінансування нашої армії. Можна скликати засідання лише в разі нагальних потреб. А депутати нехай їдуть на фронт. Досить там сидіти лише дітям з простих сімей. Нехай туди їдуть комуняки, регіонали, інші любителі побитися у Верховній Раді…

- Ну, любителів побитися у нашому парламенті вистачає. Ви би згадали перш за все «свободівців». Та й Ви, пане Олеже, не проти продемонструвати бійцівські якості… Втім, що Ви думаєте про введення військового стану? 

- Він безумовно має бути введений. Адже де-факто в нас іде війна. Тому де-факто має бути оголошений військовий стан. Але юридично введений військовий стан накладає певні обмеження. І зволікання з введенням військового стану шкодить проведенню Антитерористичної операції. Хоча, повторюю, маємо не АТО, а справжню війну. І той, хто закриває на це очі і робить вигляд, що цього не відбувається, демонструє позицію страуса, який ховає голову в пісок.