dc-summit.info

история - политика - экономика

Пятница, 23 Октября 2020

Последнее обновление в09:39:25

Вы здесь: Разделы Интервью Інтерв’ю з народним депутатом України Андрієм Павловським (фракція «Батьківщина»)

Інтерв’ю з народним депутатом України Андрієм Павловським (фракція «Батьківщина»)

Інтервю з народним депутатом України Андрієм Павловським (фракція Батьківщина)

- Прокоментуйте Ваші законодавчі ініціативи, спрямовані на використання додаткових джерел для подолання фінансової кризи.

- Я подав законопроект про оподаткування офшорних операцій і законопроект про збільшення орендної плати на розробку корисних копалин. Зауважу: у нас, в Україні ця плата є найнижчою в Європі. Згадані  документи мають на меті зменшити фінансовий жирок в українських олігархів, а отримані кошти спрямувати в наше народне господарство, зокрема, на відновлення зруйнованих районів Донеччини й Луганщини.

- Звідки нині йдуть гроші на проведення АТО?

Це так званий резервний фонд. А він поповнюється й за рахунок секвестру бюджету, тобто за рахунок інших галузей. Ось зараз подали бюджетні зміни. На жаль, там є такі контроверсійні статті, як, наприклад, затримка виплат працівникам бюджетної сфери або відправка їх у примусові відпустки. На засіданні фракції «Батьківщина» було висловлена рішуча незгода з такими змінами  до бюджету і вимога до авторів таких «новацій» подати у відставку.

- Яким чином згадані Вами заходи щодо офшорних зон тощо можуть бути реалізовані?

- Візьмемо хоча б підприємства, якими володіє Рінат Ахметов. Чимало з них знаходяться в зоні АТО. І він, безумовно, зацікавлений, щоби була відновлена інфраструктура  і щоб ті підприємства запрацювали нормально. Гадаю, що частину своїх капіталів з офшорних зон він міг би повернути до згаданих підприємств і вкласти ті кошти у модернізацію. Так само мали б вчинити й інші олігархи.