dc-summit.info

история - политика - экономика

Среда, 05 Августа 2020

Последнее обновление в09:39:25

Вы здесь: Разделы Интервью Інтерв’ю з народним депутатом України Ігорем Мірошниченком (фракція ВО «Свобода»)

Інтерв’ю з народним депутатом України Ігорем Мірошниченком (фракція ВО «Свобода»)

Інтервю з народним депутатом України Ігорем Мірошниченком (фракція ВО Свобода)

- Якою є Ваша позиція щодо перспектив України на шляху євроінтеграції?

-  На превеликий жаль, навіть трагедія з малайзійським літаком не призвела до рішучої позиції з боку Європи. Хоча би такої, яка є сьогодні в американців. Мені здається, що Європа досі сподівається на те, що якось їй вдасться зам’яти цей конфлікт і порозумітися з Росією, яка є економічним партнером Європи. Але не вдасться. Тому Європа має зрозуміти: Україна є її надійним стратегічним, економічним партнером і збирається ратифікувати угоду з Євросоюзом. Верховна Рада до цього готова. Всеукраїнське об’єднання «Свобода», попри те, що ми досить скептично ставимося до Євросоюзу, розуміємо, що європейські цінності щодо стандартів життя, рівнів безпеки людей нам необхідні. Так само як нам необхідна парасолька НАТО, що зможе гарантувати безпеку Україні. Тому, ще раз повторюся, мені здається, що затягування ратифікації Угоди про асоціацію – це провина не України, а Європи.

- Ваша фракція готова до цього?

- Безперечно. Не скажу про весь парламент, але фракція ВО «Свобода» готова стовідсотково.

- Чи Вам не здається, що тривалі військові дії на Сході – це певною мірою, використовуючи спортивну термінологію, «договорняк» між олігархами?

- Ні, я гадаю, що тут немаєжодного «договорняка». Щоправда, перемовини Ахметова з урядом впродовж травня-червня були, але він загрався в політику, і нині саме його безпосереднє сприяння допомогло московським окупантам захопити нашу територію і вести бойові дії  на території України проти всього цивілізованого світу.

- Якими, на Вашу думку, мають бути дії держави щодо власності  таких людей?

- Гадаю, що слід націоналізувати власність і майно, що належить московським окупантам, що належить російському бізнесу, а особливо майно тих наших олігархів, які підтримували сепаратистів.