dc-summit.info

история - политика - экономика

Суббота, 08 Августа 2020

Последнее обновление в09:39:25

Вы здесь: Разделы Интервью Інтерв’ю з народним депутатом України Олегом Тягнибоком (фракція ВО Свобода)

Інтерв’ю з народним депутатом України Олегом Тягнибоком (фракція ВО Свобода)

Інтервю з народним депутатом України Олегом Тягнибоком (фракція ВО Свобода)

- Ваша точка зору щодо можливих змін власності української газотранспортної системи?

- Ідеться про те, що коли оператором ГТС може стати якась європейська компанія, що має своїм акціонером російський «Газпром», то це є абсолютно неприпустимим. Нам потрібно чітко знати: якщо є гарантія, що згаданий оператор не пов’язаний з «Газпромом» і якщо не стоїть питання про приватизацію газотранспортної системи, а йдеться лише про управління, то це зовсім інша річ, і партія «Свобода» це підтримуватиме. Наскільки мені відомо, нині станеться саме так.

- Як фракція ВО «Свобода» визначається у ставленні до законопроекту змін до Конституції, запропонованих Президентом Порошенком?

- Ми не будемо підтримувати в такий редакції чимало змін до Конституції. Зокрема, нас категорично не влаштовує стаття, де надається статус офіційних російській мові і мовам інших національних меншин. Це шкідлива стаття. Така норма нами підтримана не буде. До того ж не враховані робочою групою поправки від нашої фракції, зокрема, щодо скасування депутатської недоторканості. Не врахована поправка щодо скорочення кількості депутатів Верховної Ради до 300 чоловік, не врахована виборність суддів, а також запровадження кримінальної відповідальності за неперсональне голосування. Не врахована пропозиція щодо заборони комуністичної ідеології та деякі інші.

- Ваше ставлення до кадрових змін від Президента?

- Ми голосували за кандидатуру генерала Гелетея на посаду міністра оборони, оскільки під час Антитерористичної операції ввірені йому підрозділи зарекомендували себе з найкращого боку. Чимало членів партії «Свободи» беруть участь в АТО, і саме від них маємо інформацію про це. Сьогодні нам потрібно вигравати війну, і «Свобода» підтримує в цьому дії Президента. Те саме можу сказати і про нового керівника Генерального штабу.