dc-summit.info

история - политика - экономика

Вторник, 27 Октября 2020

Последнее обновление в09:39:25

Вы здесь: Разделы Интервью Інтерв’ю з народним депутатом України Іриною Геращенко (фракція УДАР)

Інтерв’ю з народним депутатом України Іриною Геращенко (фракція УДАР)

Інтервю з народним депутатом України Іриною Геращенко (фракція УДАР)

- В останні сесійні дні фракція УДАР часто просто не бере участі в голосуваннях. Це справляє враження принципових змін у позиції щодо входження до парламентської більшості. Як голосуватиме Ваша фракція надалі?

- Фракція УДАР голосуватиме за закони, спрямовані на благо України, і не підтримуватимемо лобістські законопроекти. Ми не будемо діяти, як дехто, орієнтуючись на те, чиї родичі працюють в тому чи іншому міністерстві. Для нас пріоритетними є: по-перше, боротьба з тероризмом; по-друге, всебічна підтримка нашої армії; по-третє, підтримка всіх заходів, спрямованих на вихід з економічної кризи. Але за всіх обставин для нашої фракції після того, як режим Януковича пішов у небуття, нині неодмінна умова (і це випливає з вимог Майдану) – переобрання Верховної Ради. І ми будемо тією політичною силою, яка буде допомагати Президентові України всіма засобами домогтись дострокових парламентських виборів.

- А як же бути зі змінами у складі нинішнього уряду? Яких саме міністрів, з точки зору фракції УДАР, слід замінити в першу чергу?

Одразу хотіла б наголосити, що УДАР не прагне здобути якісь міністерські портфелі. Насправді ж ми би хотіли нагадати, що інаугурація уряду співпадає зі 100 днями існування діючого уряду. Слід проаналізувати, хто працював максимально ефективно, а хто просто хороший хлопець.

- Кого конкретно маєте на увазі?

- Я не належу до тих депутатів, хто вискакує наперед, не дочекавшись прийняття рішень усією фракцією.

- А чи не назвете, не чіпаючи персоналій, хоча б кількість міністрів, яких конче потрібно замінити?

- Проблем, звісно, полягає не в кількості міністрів, а в якості їхньої роботи, у суто професійних характеристиках. Ми вже маємо точку зору щодо конкретних осіб, але я не уповноважена поки що оприлюднювати подібний перелік. Невдовзі ви його почуєте.