dc-summit.info

история - политика - экономика

Среда, 03 Июня 2020

Последнее обновление в09:39:25

Вы здесь: Разделы Интервью Інтерв’ю з народним депутатом Олегом Ляшком (позафракційний, лідер Радикальної партії)

Інтерв’ю з народним депутатом Олегом Ляшком (позафракційний, лідер Радикальної партії)

Інтервю з народним депутатом Олегом Ляшком (позафракційний, лідер Радикальної партії)

- Ваша перша реакція на Женевський меморандум…

- І перша, і друга, і третя: це – ганебний документ. Для України, звичайно. Бо Росія дуже втішена тим, що відбулося в Женеві. А наш в. о. міністра закордонних справ Дещиця невідомо для чого там був присутній. В тому документі – жодного слова немає про наявність російської агресії щодо України, зовсім не згадується Крим. І після всього того наша нинішня влада робить вигляд, що для України женевська зустріч щось важила і що нам це якимсь дивом допоможе. Це – типове окозамилювання, введення українського суспільства в оману, елементарна брехня і порожні балачки, мета яких відволікати увагу від справжніх проблем для української держави.

- Невже так все погано для України?

- Коли таке вчиняв Янукович зі своїм оточенням, це ще можна було якось пояснити, бо вони завжди зраджували нашим національним інтересам. А тепер політики, котрі безперервно говорять про те, які вони патріоти і як вони люблять Україну, зраджують нашу країну. І їхні балачки про Майдан, високі слова про вірність європейській перспективі України нічогісінько не варті. А народ знову відчуває себе обдуреним.

- Наші високі урядовці твердять, що нині, після Женеви, є підстави сподіватися на докорінну зміну ситуації в Україні і навколо неї…

Мені Женевський меморандум нагадує Мюнхенську змову 1938 року, коли Європа практично віддала на поталу нацистам Чехословаччину, а тодішній британський лідер Чемберлен повернувся з Мюнхена із гучною заявою: «Я привіз вам мир!» А наступного 1939 року розпочалася Друга світова війна. Сподіваюсь, що до цього зараз справа не дійде, але історичний сумний досвід змушує нас не довіряти пустопорожнім меморандумам, а виявляти справжню державницьку пильність. Ганьба нашим урядовцям, які демонструють таку політичну короткозорість!