dc-summit.info

история - политика - экономика

Вторник, 27 Октября 2020

Последнее обновление в09:39:25

Вы здесь: Разделы Интервью Підсумки 2010 року та прогноз на 2011. Думка експертів. Олександр Маначинський, експерт видавничого дому РУМБ

Підсумки 2010 року та прогноз на 2011. Думка експертів. Олександр Маначинський, експерт видавничого дому РУМБ

Олександр Маначинський, експерт видавничого дому РУМБ

- Яка подія стала ключовою у 2010-му році?

Ключовою стала Угода між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України. Але це не дало Україні нічого, влада не змогла використати ресурс цієї угоди. Це можна звести до того, що українці знову почали отоплювати оселі власноруч, без «газової допомоги», бо ціни на блакитне паливо занадто високі, як на простих людей.

- Чи загрожує Україні дефолт у 2011 році?

Дефолтом українців лякати не потрібно, однак чекати особливих позитивних змін народові немає чого. Тому, що рука МВФ вже тримає нас навколо шиї.

- Чи будуть створені спільні підприємства Росії та України в енергетичному плані?

Ні! Однозначне «ні»! Тому, що українські та російські капіталісти один одного не переважать. І кожен бореться за наповнення свого власного гаманця, а не за народ, який живе в обох країнах. А ці підприємства – лише ставки, які продумали вороги.

- Чи буде врегульовано молдавсько-придністровський конфлікт? Чи змінить України свої позиції щодо цього?

Цей конфлікт потрібен, насамперед, ЄС. Все робиться заради того, щоб проникнути до цього регіону. НАТО підкорило собі вже все, що було у Варшавському договорі. Тепер «доїдає» залишки колишньої Югославії, «перекинула руки» на Кавказ і т.д. А позиція України, виходить, ніяка! Ми не користувались і не користуємося своїми можливостями! Натомість, загрузли в багнюці політики, в якій ще досі не можемо розібратися. Ми, зрештою, не можемо побудувати залізничну дорогу Одеса-Ізмаїл, реанімувати Рені, тому молдовани вже набудували свого на нашій землі, а нам показують «дулю». Класика!